Se situací a děním ve světě, rostoucí inflace a s ní samozřejmě i ceny růstu zdroje energie. Šetříte, šetříte, šetříte a stále ne a ne a neklesají ceny za elektřinu. Už jste se uskromnili na tolik, že byste mohli žít jako v době kamenné, ale stále vám chodí nedoplatky za elektřinu. My máme pro vás řešení. Nabízíme solární panely typu fotovoltaické, né jenom, že ušetříte vaše výdaje za elektřinu. Nebudete muset bydlet jako za dob kamenných, ale zároveň i pomůžete přírodě. Solární panely Brno Sunus.cz jsou ekologické. Zároveň jej můžete zregenerovat, jsou vysoce kvalitní i výkonné. Ušetříte finance, ale i zásobu energií. Pojďme se teď tedy podívat na technické parametry našich solárních panelů. Výkon baterií je až necelých 25 kilowat za hodinu. Máme k dispozici panely AXIPREMIUM a nesmí chybět ani panely VIESSMAN, už záleží pak na vás, který typ zvolíte. Samozřejmě vám i rádi poradíme.

solární panely na střeše

Jak dlouhá je záruka?

Na naše panely máte záruku až 25 let, na baterii, střídač a naši odvedenou práci deset let a to se vyplatí! Pokud se něco stane nebo pokazí, my přijedeme a závadu vám odstraníme.

montaz solarnich panelu

Co znamenají fotovoltaické panely?

To jsou panely, které se přimontují na střechu pomocí fotovoltaických senzorů. Zjednodušeně je to získaný vlastní zdroj energie. Technik vše upraví a připraví tak jak má a svou elektřinu můžete sbírat pomocí slunečního záření. Do začátku sice trochu zainvestujete, ale neproděláte. Finance, které1 dáte do vašich solárních panelů se vám během života užívání dvakrát vrátí.

Pokud byste se rozhodli, že chcete i něco jiného místo solárních panelů, tak v naší nabídce máme i tepelná čerpadla. Děláme i podlahová topení společně s klimatizací a mimo jiné produkujeme i čističky vzduchu, tak neváhejte a volte v dnešním světe solární panely. Myslím si, že nezhloupnete a budete se míti dobře. Neváhejte a volejte. Jsme tu pro vás.