Dominanta celé místnosti, i když máte jenom malou garsonku. Přiznejme si upřímně, že rozkládací sedačky jsou nejběžnějším a také nejpraktičtějším typem, který si můžeme v dnešní době pořídit. Jsou hezké na pohled, elegantní a stylové a přitom tak praktické. Stačí je jedním tahem rozložit a máte sympatické lůžko na spaní. Díky snadné manipulaci to zvládne opravdu každý. Nečekaná návštěva nemusí spát na zemi, ale na velice příjemné posteli.

jídelna

Dodáme až na místo určení a zajistíme odbornou montáž

U jakéhokoliv typu sedací soupravy pomůžeme s přemístěním. Sedačku doneseme až na místo určení, přesně ustavíme a pomůžeme s celkovou montáží. Vše uděláme za vás, odborně a precizně, protože chceme, aby Vám sedačka vydržela mnoho let a byla stále kvalitní, funkční a krásná.

Samozřejmě, že vzhled a celkový design si musíte vybrat podle svého vlastního stylu a vlastního uvážení. Je dobré kombinovat moderní prvky a moderní materiály. Můžete sladit koberec s nábytkem a dodat celému pokoji šmrnc, když zvolíte kožený typ sedačky. Kůže je pořád prvotřídní a velice efektivní materiál. V dnešní době se používají eko typy, které nijak nenarušují přírodu. Díky tomu také mají dlouhou životnost a vydrží po mnoho let kvalitní. Neuspořádané interiéry se v dnešní době už nenosí. Ovšem co se stále nosí, jsou látkové formy. Látka je velice oblíbená a po mnoho let si drží své místo na výsluní. Je příjemná na dotek a má různé formy, takže si můžete vybírat ze světlejších materiálů, ale i z tmavších. Na některých produktech jsou vzory, jiné mají polštáře nebo obrazce. Některé jsou jednobarevné, jiné mají krásnou a barevnou potahovou látku. Při výběru se proto nedívejte jenom na jejich velice nízkou cenu, ale také vybírejte typ podle druhu materiálu. Čemu dáte přednost právě Vy?

luxusní sedačka

Produkty jsou také v různých verzích:
a) Do tvaru L – příjemné a líbivé, pokud chcete zakrýt nepraktický roh. Hodí se do každé místnosti.
b) Ve tvaru U – využití najdou ve větších prostorách. Hodí se do větších místností.
c) Formou klasické pohovky – dají se také často rozložit a hodí se kamkoliv, kde najdete kousek místa. Jak ve velké tak i v menší místnosti budou Vaší velkou předností.