Pokud vás přítel požádal o ruku a vy jste řekla ano, začíná vám tím nejen společný život, ale také spousta zařizování okolo svatby. Jednou z věcí, kterou byste měli společně zařídit jako první, jsou svatební šaty pro nevěstu.

Pokud sháníte nějaké kvalitní svatební šaty podle vašich představ a nemůžete je najít, určitě bych vám doporučila stránku svatební šaty společenské a plesové, kde probíhá aktuálně výprodej svatebních šatů Praha.

Když se podívám na modely z této stránky, opravdu každý model je nejen originální, ale také nádherný a podle mě si zde každá nevěsta najde svoje vysněné svatební šaty.

finance ruské

Některé šaty zde můžete najít aktuálně i za poloviční nebo velmi nízkou cenu. Kdybych si zde ale měla vybrat šaty já, asi bych zvolila tyto nádherné originální modely:

První šaty: Elegantní a nadčasové svatební šaty s bohatou krajkou

Tyto šaty jsou opravdu nádherné a pro mě nejspíše jako ulité. Jak už jsme z názvu mohli poznat, šaty jsou krajkové, což na svatebních šatech vypadá opravdu úžasně. Šaty jsou bez ramínek a tvarem připomínají takzvané šaty do tvaru „panny“, jak už jste mohli někde slyšet. Je to jeden z nejnádhernějších kousků, který je aktuálně ve výprodeji a stojí 15 900 korun.

pearls-gfc5d0c3a2_640

Druhé šaty: Svatební šaty s úplným korzetem a krajkou za nízkou cenu

Tyto šaty jsou též úplně nádherné a mohla bych na nich oči nechat. Jsou takové něžné a zároveň bych řekla i trochu princeznovské. Mají taková rozšířenější ramínka s krajkami. Jsou dlouhé a krajkami jsou zdobené nejen na ramínkách šatů, ale i v oblasti, kde máme břicho. Tyto šaty stojí aktuálně jen 4500 korun, což je úžasná cena a jsou ve výprodeji. Tohle je asi můj největší favorit z této stránky. Předtím stály kolem dvaceti tisíc, takže je úžasné, jak velkou slevu obchod zákazníkům v tomto případě dal.

Takže pokud ještě stále sháníte svatební šaty, neváhejte se obrátit na tuto stránku, která vám ráda pomůže s výběrem.