Lámete si hlavu s tím, jak uspořádat své bydlení? Mysleli jste si, že to zvládnete sami, ale přicházíte na to, že vymyslet všechny instalace elektřiny, vody, plynu a odpadů není zase tak snadné, jak to vypadá? Přijďte k nám, rádi se vás ujmeme. Bytový architekt Praha bydesign.cz je garancí správně vymyšlené dispozice jakéhokoliv interiéru.

kresba projektu

Bez pomoci architekta se neobejde většina lidí. Jde o to správně zaměřit všechny místnosti, zjistit, kudy bude nejlepší vést inženýrské sítě, a společně s vámi zkonzultovat všechno, co od nás očekáváte. Návrh domu či bytu je zpravidla běh na delší trať, protože si dáváme záležet na tom, aby byla naše práce špičková. Vymyslet kompletní návrh nejde za pár dní, a proto je třeba počítat s delší dobou, po kterou budeme na projektu pracovat.

Architekt musí mít vysokou školu, protože nejde jen o návrh designu, ale především o funkční věci, které musí splňovat zákonné požadavky – vyhlášky a normy. Ty musí architekt znát, a dodržet je. U nás máte jistotu, že váš projekt bude mít vše, co je třeba.

rekonstrukce bytu

To není vše, zabýváme se i designem. Rádi vám navrhneme kompletní domácnost, od dětského pokoje až po kuchyni. Zdálo by se, že navrhnout si interiér nebude nic složitého, ale je tomu přesně naopak. I u návrhů interiérů je třeba počítat s rozmístěním baterií, se světlostí a dalšími vlastnostmi daného prostoru. Jde nám o maximální využití prostoru a o to, aby se vám u vás dobře bydlelo. Prvotní schůzka je zdarma, na té si společně představíme prostor, vy nám řeknete, co zhruba čekáte, a my si prostor zaměříme. Poté vám spočítáme předběžnou cenu, a pokud ji odsouhlasíte, můžeme pokračovat dál.

Vypracujeme vám kompletní projektovou dokumentaci, která je k výstavbě a větších rekonstrukcí zpravidla potřeba. Protože spolupracujeme s mnoha firmami, můžeme vám zajistit i návrhy nábytku. Prohlédněte si vizualizace na našem webu, tam uvidíte, na co se můžete těšit.