Když je člověk v pytli, je tím většinou míněno to, že je v loji, v háji, v maléru nebo v nějakém tom neslušném slově, které si jistě dokážete dosadit, aniž bych ho sem musel psát.A je jasné, že v takové chvíli nikomu není do zpěvu, že je každý spíše otrávený, ne-li v ještě horším duševním rozpoložení.
Ale jsou mezi námi i výjimky. Existují i lidé, kterým vyhovuje být v pytli. Ba kteří jsou v pytli i vysloveně šťastní. Protože on totiž není pytel jako pytel.
Vezměte si třeba takový pytel zvaný sedací vak. Vezměte si , případně ale i kamkoliv jinam, uvelebte se v něm a hned pochopíte, jak příjemný vlastně může pobyt v pytli být.
sedadlo drak
Nebo tento vak kupte do pokoje klidně i svým potomkům. Protože na tom tratit nebudete. Kdybyste ho totiž koupili sobě, stejně by vás záhy počaly pronásledovat nejprve závistivé pohledy, pak žadonění a loudění a nakonec byste ho svému potomkovi stejně koupit museli, v zájmu zachování rodinné pohody.
Sedací vak patří i do dětského pokoje, a to stejně neodmyslitelně jako hračky, kvalitní a veselými barvami hýřící nábytek a další podobné věci. Sedací vak tam patří proto, že je stále oblíbenější. U dětí stejně jako u dospělých.
Vždyť si to jenom vezměte. Takový vak se přizpůsobí jakékoliv postavě, snadno ho lze „transformovat“ z gauče na křeslo či naopak, v létě lehce poslouží i jako lehátko do bazénu, protože z něj náplň do vody nemůže uniknout.
A co je možná líbivé i pro vás dospělé, ale nad čím se stoprocentně rozzáří všechny dětské oči, to jsou různé kombinace veselých barev, jimiž sedací vaky, jež jsou v nabídce, oplývají. A jež lze tu a tam i obměňovat podle libosti.
vycpané zvíře drak
A tak až budete zařizovat dětský pokojíček, neměli byste zapomenout ani právě na nějaký ten sedací vak. Který sice na první pohled nevypadá nějak extra, ale zdání klame.
U svého dítěte tímto výrobkem určitě zabodujete. A jediná nepříjemnost, jež v souvislosti s tímto hrozí, je ta, že šťastnému potomkovi začnete závidět. A až na to dojde, kvapte do nejbližšího obchodu a kupte ho i sobě. Protože jste coby dospělí možná o hodně fyzicky zdatnější, ale nevím, nevím, jestli by se vám podařilo přeprat vaši ratolest ve snaze zmocnit se právě tohoto vaku.
V jehož případě není vůbec špatné, je-li člověk úplně v pytli.