Kdybyste zachoval klid a rozvahu, určitě byste lehce přišel na to, že Vaše firemní stránky potřebují zevrubné úpravy! Chcete, aby splňovaly účel? Potom povolejte SEO optimalizaci. Jednou z variant, jak dosáhnout funkčnosti Vašeho webu je zcela jistě linkbuilding!

Co je účelem webových stránek?Nabídnout zajímavé informace, nebo, a to se týká Vašeho webu, nabídnout produkty, aby si je lidé mohli od Vás koupit. Provozovat tedy internetový marketing.

ovládací centrum

Splňují tento účel Vaše webové stránky? Nákup z vašeho webu je jedním slovem mizerný. Dokonce ani návštěvnost neodpovídá námaze a času, který jste webu se svým týmem věnoval! Ale to opravdu nestačí, protože marketing na internetu musí především vycházet ze dvou podstatných věcí:
1. Být na předních pozicích ve vyhledávání potenciálním zákazníkem.
2. Přivéstna Vaše firemní webové stránky nové a nové návštěvníky!
A v tomto směru problém máte.

Linkbuilding Vás Vašich starostí zbaví.
V překladu můžeme linkbuilding nazvatbudováním zpětných odkazů. A bez nich se internetový marketing vážně neobejde. Spadá do oblasti off-page faktorů. Pro laiky to znamená něco, jako úprava webu zvenčí. Naopak úprava webu zevnitř zajišťuje změny přímo na webových stránkách. Těm se zase říká on-page faktory. Ale to jen, abyste byl malinko v obraze. Pro Vás to v tuto chvíli není podstatné.

ikona propojení

Podstatné je, abyste zaujal rozhodné stanovisko k úpravám Vašeho webu a dostal ho konečně na přední pozice ve vyhledávačích a abyste se konečně začal radovat z tak vysoké návštěvnosti!
Nemusíte se starat o to, jak se to všechno dělá. Jen spolupracujte na klíčových slovech z Vašeho webu a ostatní pro Vás vykonají prostředky linkbuildingu, jako jsou např. PR články. Ať už revoluční, nebo tematické. I ty si můžete vybrat. Rozhodně ale musíte úpravy webových stránek přenechat povolanějším. Ušetříte si spoustu času, námahy a nervů.