Určitě jste o tomto středisku slyšeli. Buková hora je rovněž v záběrech v pořadu Panorama, který se na ČT sport vysílá ráno a kolem poledne. Tento pořad slouží k tomu, aby lyžaři a turisté věděli, jaké je na horách aktuální počasí.

Pravdou je, že hlavní část střediska a Bukové hoře, leží na druhé straně horského hřebene v obci Čenkovice. Tyto dvě místa jsou přes vrchol Bukové hory propojeny lanovými drahami.

Pro běhání je to ideální místo.

Ubytování Červená Voda Hpapartmany.cz je řešeno v apartmánovém penzionu. Venku vás na první pohled upoutá krásná, pravidelná stavba, citlivě zasazena do horského prostředí. Trochu sice zarazí logo na penzionu, které připomíná rozeklané vysokohorské alpské štíty, ale to je tak jediné co by se zevnějšku dalo vytknout.

HP Apartmány jsou promyšlenou koncepcí ubytovacího zařízení. Myslím, že idea projektu je v tom, že bude určen pro rodiny, a početnější skupiny turistů. Jednotlivé apartmány jsou pro 4 až 7 osob, přičemž v každém lze ještě rozložit přistýlku.

Vybavení jednotlivých apartmánů, které jsou dispozičně řešeny jako samostatné byty o velikosti 2+kk a 3+kk, vám možná vyrazí dech. Vše je čisté, krásné, barevně sladěné. Neříkám, že vybavení voní novotou, ale stopy užívání nejsou na něm vidět, nebo jsou kvalitně maskovány.

Pohodlná kuchyně

Pozornost upoutá především kuchyně. Sporák s troubou, velký pracovní stůl s dřezem. Nechybí ani mikrovlnka a varná konvice. V kuchyni docela dominuje velká lednice. Když se navaří, je třeba také někde jíst. K tomu poslouží veliký jídelní stůl a adekvátní počet židlí. V koupelně, kde se na prostoru také nešetřilo je krásné umyvadlo s velkým zrcadlem, moderní sprchovací kout a WC. V obývacím pokoji je komfortní sedací souprava a křesla. Můžete z nich v pohodlí sledovat pořady v TV a přitom nádherně relaxovat. Třeba u sklenky chladného vína.