Málokdo si může dovolit bydlet podle svých představ. Jedna věc jsou naše představy a druhá věc jsou reálné cíle. Tak například toužíme po prostorném domě, kde by měl každý svůj pokoj. Realita ovšem je taková, že byt dva plus jedna je přesně to, co jsem schopen v rámci hypotéky splácet. Rozhodně není důvod, aby člověk cítil frustraci jen proto, že nemá dost místa. Efektivním vybavením můžete získat dostatečné množství místa, aniž by tomu metráž odpovídala.
šedá pohovka


Pokud máte jako rodina byt dva plus jedna, pravděpodobně bude mít k dispozici obývací pokoj a dětský pokoj. Obývací pokoj pak slouží jako ložnice a obývací pokoj dohromady. Jak spojit dva v jednom? Pokud máte velmi prostorný pokoj, není žádný problém zaimprovizovat, případně můžete pokoj rozdělit sádrokartonem a vytvořit svépomocí dva pokoje. Ale pokud pokoj není nijak velký, musíte hodně zvažovat, jak to vyřešíte.


 decentní interiér


Investovat do kvality se vždycky vyplatí


Například se můžete rozhodnout, že bud si pořídíte letiště a jen velmi malou pohovku, nebo se můžete rozhodnou pro prostornou sedací soupravu, která bude sloužit zároveň jako letiště. Maximální pohodlí i multifunkční využití, takové by to mělo být. Samozřejmě, když se rozhodujete pro to, že sedací souprava bude sloužit i jako letiště, musíte se rozhodnout pro opravdu kvalitní vybavení. Určitě si nemůžete dovolit laciný kousek z diskontu. Investovat do kvality se určitě velice vyplatí.
krása obýváku


Dnes naštěstí najdete na trhu opravdu množství kvalitních a exkluzivních sedacích souprav. Záleží na Vašem vkusu. Někdo si potrpí na klasiku, nic vyzývavého. Někdo si pro změnu rád pořídí spíše moderní kousek. Samozřejmě byste se měli rozhodovat na základě svého vkusu a rozhodně byste měli vzít v potaz také ostatní vybavení ve Vašem bytě, případně podle toho jaké máte dekorace, jaké barvy máte stěny a tak vůbec.