To se prostě nedá popsat, jaká je to výhoda, bazén u domu. Co je na tom vůbec nejlepší je dohled nad dětmi. Na veřejném koupališti nebo plovárně zmizely v davu a dělejte něco pro ně, když je nevidíte. Kdyby se s nimi dělo cokoli, nemáme šanci zasáhnout. Tady máme ratolesti pěkně na očích, a to je prostě super.

Další výhodička je ta, že víme, v čem se koupeme. Vodu jsme si sami upravili a moc dobře víme co v ní je. To jinde mnohdy nevědí. A také jsme se zbavili zápachu chlóru. Na koupališti to tedy cítit bylo, a ještě i doma byly ve vlasech zbytky té „vůně“. Navíc byly podezřelé červené fleky na kůži některých dětí. Do svého bazén chlor nedáváme, používáme bezchlorovou chemii a rázem je po problému. A máme slanou vodu, obohacenou kyslíkem, to je hned něco jiného.

dívka v bazénu

Ano, tento chlubílek má pravdu. A to ještě nezmínil peníze. Investice do bazénu se mu již dávno vrátila, a ještě má navíc. Spočítal si totiž kolik ho stojí návštěva koupaliště s dětmi a kolik to udělá za rok. A to už pak přesně věděl, že bazén musí mít. A ne ten malý, ale pořádný, kde se dá i plavat. A bylo to. Jestli si myslíte, že to byl a je nějaký milionář tak to tedy rozhodně není. Ono se to má totiž tak.

Bazén do země levně pořídíte u firmy, na kterou máte v této větě kontakt. Vy si jen kliknete na tento link a uvidíte sami, že bazén skutečně nestojí milion korun, ba ani půl milionu, pokud jej ovšem nechcete i s velrybou a delfíny.

u bazénu

Takže na vás už jen vaše vlastní rozhodnutí. Zkuste si uvědomit třeba ten fakt, jaký to bude mít pozitivní vliv na zdraví vaše i celé rodiny. A zkuste se vžít di toho, jak budete relaxovat. Položíte si na hladinu vody lehátko, do ruky vezmete knihu a v klidu klídečku se budete opájet tichem a pohodou. Tak co, je to hezká představa? Nezbývá, než se přestat dráždit a bazén si rychle koupit. Přeji hezké léto.