Není nic krásnějšího, než šťastné a spokojené dítě. A vy k tomu jako rodiče také můžete přispět. Stačí, když máte volný prostor na vaší zahradě anebo vaši prarodiče, ke kterým jezdíte s dětmi často na návštěvu. Určitě děti nepohrdnou bazénem, ale ten je finančně náročnější než dárek, o kterém vám dnes řekneme.

holčička trampolína

Dětská trampolína zažívá v posledních letech obrovský boom! A kam se podíváte, kde mají děti, zpravidla na zahradách trůní tyto skvosty a při pěkném počasí nikdy nebývají osamoceny. Děti je okupují, skáčou na nich, radují se a soutěží. A maminky a tatínkové si tím pádem mohou vybrat svou chvilku volna, protože vědí, kde se jejich děti zrovna nacházejí. A i kdyby to nevěděli, halas a pokřikování, které se line zahradou až k nim domů otevřenými okny, jim to prozradí. Takže o děti je na pěknou dobu postaráno!

Děti milují skákání. Vždyť si jen vzpomeňte, když jste na procházce a vedete spolu s partnerem na ruce mezi sebou vaše dítko. Co většinou udělá, chce s vámi utíkat a vy ho nadzvedáváte a ono hopsá. Jakmile je ve vzduchu, je nadšené a jásá.

dítě skáč

A to bude moci provádět už samo na trampolíně, kterou určitě vybavte i ochrannou sítí. Bezpečí nade vše. Bezpečnostní ochranná síť na vaše dítě dohlédne, na té určitě nešetřete. Skákání probouzí v dětech nejen radost, ale i fyzičku, dávají posilovat lýtkovým svalům a zároveň i dýchacím svalům, učí se koordinaci – jak došlápnout a dopadnout na skákací plochu. Zlepšují svůj odhad. Je více atributů, které skákání na bezpečné a pružné trampolínce splňuje.

Trampolína by měla být vybavena i kotvícími šrouby, a to proto, abyste ji po pořádné vichřici nehledali třeba u sousedů! Do nákupu dětské trampolínky se vyplatí investovat, jelikož je to investice do vašich dětí a na několik dlouhých a radostných let. Je třeba vědět, že vám nepřezimuje, takže počítejte s jejím uskladněním přes zimu například ve sklepě.