Nezvýší se o hodně, protože houf peněz se pak zaplatí na paušálech, a jestli se vaří na elektrickém vařiči pro dva nebo pro tři, tak to už zas tak velkou roli nehraje. Totéž při sledování televize, odběr je stejný a je jedno zda se dívá jen otec, nebo početná rodina. Spotřeba stoupne až když si každý sám zapne nějaký spotřebič. Počítač, vlastní televizi, nebo si nabíjí mobil.

Takže když je spotřeba, musí být i příjem a musí být také kontrola. Nyní nemám na mysli kontrola spotřeby každý měsíc, ale kontrola elektrospotřebičů a samozřejmě i celé sítě. A vy si nyní zcela jistě říkáte, že je to zbytečnost a vyhazování peněz. Nevěřte tomu.

starý spotřebič

Pokud máte spotřebiče koupeny v normálním kamenném obchodě, dá se jim v podstatě věřit, ale i zde se může vloudit vadný výrobek. A má-li tento spotřebič za sebou již nějaký ten rok provozu, rozhodně se jeho kontrola vyplatí.

Pokud máte něco koupeného někde na trhu, výrobky necertifikované a podobně, tak zde je již kontrola vyslovenou nutností.

Stále ještě žehráte na peníze? Že to něco stojí? No a? Udělá vám to někdo zadarmo? Neudělá a vy si musíte uvědomit, že touto revizí si chráníte svůj majetek a také své zdraví a někdy i životy? Nevěříte?

měřáky

Stačí si vyhledat statistiky, kolik požárů je způsobeno vadou elektřiny. Následný požár pak bývá zhusta i vražedný. Nepodceňujte to.

Revize elektriky není žádná noční můra a netrvá dlouho. Ani týden ani celý den, nemáte-li ovšem dům velký jako zámek ve Versailes. Když si domluvíte termín, nahlásíte, co chcete a počet spotřebičů, firma vám také ihned sdělí přibližný odhad času, a samozřejmě také kolik vás to bude stát. Není třeba se obávat, že vás to přivede „zu grunt“, nejsou to nijak závratné částky a vzhledem k tomu, že vám to ochrání majetek za miliony, není zde vůbec co řešit.

Takže již na nic nečekejte a kontrolu si sjednejte.