Pokud má člověk na výběr a pokud si to může dovolit, kupuje si pochopitelně k snědku to, co mu nejvíce chutná. Nebude se přece v takové situaci něčím odbývat nebo se s odporem cpát tím, co mu není ani trochu po chuti. Protože není důvod, aby si počínal tak, jak si počínat nechce.

malé štěně

Jenže co pes? Ten může prokazovat svému pánovi klidně i neocenitelné služby, a přesto se nedočká výplaty, tedy peněz, za které by si také mohl nakoupit. A to už ani nemluvě o tom, že by si nakoupit nedokázal, případně by ho do leckterého obchodu ani nepustili. A tak se musí takový čtyřnohý přítel člověka nejednou spokojit s tím, co mu jeho pán předloží, bez ohledu na to, chutná-li mu to nebo ne. Pes si nemůže nejednou vybírat.
A je tedy na jeho pánovi, aby dobře vybral za něj. Aby svému psímu miláčkovi koupil to, co mu chutná a zároveň i prospívá. Což je nejednou docela oříšek, protože ani člověk, který má život pod psa, neví z vlastní zkušenosti, co onomu psovi skutečně chutná. Není prostě psem. A má-li tak pán svého psa rád, musí třeba vyzkoušet ledacos, než přijde na to, čím svému psovi udělá radost.

předplatné

A nejednou udělají největší radost třeba i granule. Ty mohou být pro lecjakého psa tím nejlepším řešením. A tak páníček nejednou přináší domů celý obří pytel granulí, jen aby byly k dispozici, jen aby nedošly. A možná dělá dobře. Ale zároveň pořád ještě nemusí činit nejlépe. Pettime předplatné totiž nabízí ještě víc. Dává možnost objednat si pravidelnou měsíční dodávku krmiva a mít tak jistotu, že tohoto bude doma vždy tolik, kolik je potřeba.
Stačí si na tom správném webu vybrat to, co je žádoucí, vytvořit uživatelský účet a člověk dostává potřebné granule tak, jak je mu jich zapotřebí. A on i jeho pes tak mohou být spokojení. Po neomezeně dlouhou dobu, za výhodných podmínek. O nic se tu není třeba starat a každý dostane to, co potřebuje.