Nepřekonatelný kosmetický produkt nejen v rámci výdrže. I když je avizována výdrž barvy na rty po dobu šestnácti hodin, ve skutečnosti produkt na rtech doslova drží mnohem déle. Pokud hledáte a stále marně pátráte po dlouhotrvající rtěnce či lesku, zvolte barvu na rty! Je ideální kombinací rtěnky a lesku, avšak v rámci výdrže je bezkonkurenční. Drží na rtech i po jídle!
rty a třešeň 
Dva druhy barev na rty
 

  1. Dvoufázová barva na rty – jedná se o dlouhotrvající barvu na rty, která se aplikuje ve dvou krocích. Kosmetický produkt je k dostání v plastovém balení. Nutno zde vyzdvihnout kvalitu produktu i to, že daná barva na rtech je zcela odpovídající té, co je vidět na daném balení. Produkt se skládá ze dvou částí. Nejprve v rámci aplikace nanesete na rty barevnou fázi, kterou je třeba nechat minutu pro zaschnutí a poté rty se přetřou bezbarvou vyživující fází, která dodá rtům lesk i sexy svůdný vzhled. Díky kvalitnímu aplikátoru je tak samotné nanášení velmi snadné a rychlé. Na trhu je k dostání pestrá škála odstínů. Jedná se o produkt, který je za přijatelnou cenu. K dostání jsou barvy na rty i od českých renomovaných firem.

líčení rtů 

  1. Jednofázová barva na rty – aneb vše během dvou minut a vaše rty budou dokonalé jako nikdy předtím. Pouze jedinou aplikací dosáhnete perfektně lesklých rtů s danou barvou po celý den. Jednofázová barva na rty je navržena tak, aby aplikace byla maximálně přesná a dosáhla bezchybného efektu. Na výběr je rovněž celá řada barevných odstínů. Efektivnost výdrže je tak precizní, že můžete jíst, pít i se líbat, aniž by účinnost kosmetického produktu byla snížena či jinak negativně ovlivněna. A co je podstatné? Barva na rty sluší opravdu každé ženě.

otisk rtěnky 
 
Složení kosmetického produktu
 
Barva na rty udělá vaše rty nejen neodolatelnými, ale poskytne rovněž dokonalou výživu a hydrataci. Produkt obsahuje vitamin E a aloe vera. Díky tomu tak poskytne potřebnou výživu a hydrataci nejen pro suché rty. Dále barva na rty v sobě ukrývá i včelí vosk a přírodní oleje. Produkt se vyznačuje též příjemnou a lehkou parfemací a především výbornou konzistencí, která nepůsobí lepivým dojmem. Rty jsou dokonale chráněny.