Plánujete pronajmout si dodávku na stěhování? Chcete to zkusit sami a ušetřit na stěhovací firmě? Není to špatný nápad a my bychom vám rádi naznačili, že jej můžete ještě vylepšit, a sice přestěhováním v nočních hodinách, kdy je ve městě klid.

Proč to zkusit přes noc

Při stěhování v noci si odpočinete – každá živá bytost vyzařuje energii v podobě myšlenek, je to tvůrčí proces, kdy je do něj zapojen mozek v podstatě po celou dobu bdělého stavu. Myšlenky však mají různou kvalitu, ty jemné, láskyplné, jsou příjemné, ty hrubé, negativní přesně naopak. Ve velkých městech spousta lidí vyzařuje negativní myšlenky a ty mají jistý vliv i na naše chování. Proto je výhodnější stěhovat se v noci, kdy většina lidí spí, proto si tehdy více při stěhování odpočineme, než kdybyste stejný proces absolvovali přes den. Navíc vás mohou negativně ovlivňovat někteří lidé přímou konfrontací, a to zajisté nemáte zapotřebí.

krabice na stěhování

V noci je chladněji – zvláště od jara do podzimu je v teplých dnech stěhování přes den namáhavější, protože je teplo, a při fyzické námaze se zahřejete a tím pádem se vám hůře vyrovnává tělesná teplota. Zkrátka budete více unavení a budete mít méně sil. Chladný noční vzduch vás naopak povzbudí a navíc bývá ve městech více ionizovaný přínosnými zápornými ionty.

mladí lidé se stěhují

Ticho a klid jsou příznivé na psychiku – hlučné městské ulice také nepříznivě ovlivňují vaše chování, čím větší hluk ve městě, tím více chaosu vnáší kolem sebe, a tím více jsou lidé nervózní, podráždění a deprimovaní. Jakmile se v noci sníží intenzita automobilového provozu a většina lidí ulehne ke spánku, pocítíte to jako obrovskou úlevu. Zkuste se nad tím zamyslet a zorganizovat stěhování právě v této době. Půjčovna dodávek v Praze 5 vám vyhoví a budete to mít snazší i z toho důvodu, že v menším provozu je menší pravděpodobnost střetu s jiným vozidlem.