Snad každého z nás občas přepadne nezkrotná touha po něčem sladkém. Obzvláště těžké to je pak pro ty, kteří si drží linii a nechtějí si tak kazit postavu. Co takhle si ale dopřát mlsání bez výčitek? Opravdu je to možné. Léto je na obzoru a s ním i koupání a opalování v plavkách, tak proč porušit svoje zásady zdravého stravování právě před plavkovou sezónou. Zároveň si ale i tak můžete dopřát něco dobrého, a to bez obav o to, že získáte nechtěné kilogramy navíc. Chce to jen zvolit vhodné potraviny, které jsou povolené i při dietě a na kterých si i v takové zdravější verzi můžete pochutnat.

palačinky

Až váš příště přepadne chuť na něco sladkého a nechcete hřešit a útočit tak zbytečnými kaloriemi, tuky a cukry na vaši postavu, pak si klidně bez výčitek dejte proteinové palačinky.
Stačí si jen zakoupit z naší nabídky palačinky v prášku a pak si je můžete během chvilky udělat doma, kdykoliv jen dostanete chuť na něco dobrého. V kombinaci s javorovými sirupem a horkým ovocem jsou naprosto neodolatelné a vy si na nich můžete smlsnout bez výčitek. Neobsahují totiž cukr a zbytečné tuky, takže neohrozí vaši postavu tak jako klasické palačinky.

palačinka

Tento produkt je vhodný nejen při proteinové dietě, ale i právě v těchto případech, pokud si chcete dát zdravější variantu něčeho dobrého. Pokud tyto palačinky doplníte něčím zdravým, ať už ovocem nebo nějakou zdravou variantou sirupu, rozhodně tím nic nezkazíte a můžete si tak s čistým svědomím pochutnat, pokud vás přepadne nezkrotná touha po něčem dobrém a sladkém. Pokud si držíte štíhlou linii a nechcete porušovat svoje zásady, nemusíte si úplně odepírat dezerty a sladkosti. Stačí jen zvolit ty vhodné, třeba právě v podobě chutných a neodolatelných instantních proteinových palačinek, kterými určitě nepohrdnete. Vaše štíhlá linie tak zůstane neohrožená.